ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης- Τι θα δεις αφού #menoumespiti

Tο πρόγραμμα της τηλεόρασης- Τι θα δεις αφού #menoumespiti
Newsroom

Newsroom

Όλο το πρόγραμμα των καναλιών για σήμερα

Netflix

ΜΕΡΟΣ 4
Η ΤΕΛΕΙΑ ΛΗΣΤΕΙΑ
LA CASA DE PAPEL
Αστυνομικό Θρίλερ

Καθώς το σχέδιο του Καθηγητή αρχίζει να καταρρέει, παίζονται ανθρώπινες ζωές κι οι ληστές πρέπει να απωθήσουν τους εχθρούς εντός κι εκτός της Τράπεζας της Ισπανίας.

Έρχεται 3 Απριλίου

ΣΕΖΟΝ 2
ΠΑΡ’ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ
AFTER LIFE
Δράμα
Στη δεύτερη σεζόν, παρόλο που εξακολουθεί να θρηνεί για τη γυναίκα του, βλέπουμε τον Τόνι να προσπαθεί να γίνει καλύτερος φίλος για τους γύρω του.

Έρχεται 24 Απριλίου

ΣΕΖΟΝ 4
ΕΔΕΣΕ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!
NAILED IT!
Ριάλιτι Μαγειρικής
Οι αγαπημένοι σας οικοδεσπότες. Το λατρεμένος σας χάος. Σας καλωσορίζουμε ξανά στις κουζίνες του “Έδεσε το Γλυκό!”, όπου όλοι -κυριολεκτικά όλοι- μπορούν να κερδίσουν.

Έρχεται 1 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
BREWS BROTHERS
Δράμα
Είναι δύο αδέλφια που έχουν απομακρυνθεί. Γνωρίζουν βέβαια τα πάντα για τη ζύμωση της μπίρας. Μακάρι να ήξεραν και τα βασικά της οικογένειας.

Έρχεται 10 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
OUTER BANKS
Δράμα

Μια δεμένη παρέα εφήβων ανακαλύπτει ένα καλά θαμμένο μυστικό, προκαλώντας μια σειρά παράνομων περιστατικών που τους οδηγούν σε μια περιπέτεια που δεν θα ξεχάσουν ποτέ.

Έρχεται 15 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
ΤΟ ΓΚΟΣΠΕΛ ΤΟΥ ΜΕΣΟΝΥΧΤΙΟΥ
THE MIDNIGHT GOSPEL
Σειρά Κινουμένων Σχεδίων

Εμπνευσμένη από συνεντεύξεις από το podcast “Duncan Trussell Family Hour”, η σειρά κινουμένων σχεδίων παρακολουθεί ένα ταξίδι στον γαλαξία για το νόημα της ζωής.

Έρχεται 20 Απριλίου

ΝΕΑ ΣΕΙΡΑ
ΠΑΡΑΔΟΞΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
ABSURD PLANET
Επιστημονική Σειρά
Μια σειρά από παράξενα ζώα και η Μητέρα Φύση αυτοπροσώπως πρωταγωνιστούν σ’ αυτήν την αστεία επιστημονική σειρά που ρίχνει μια ματιά στις ζωές των πιο απίθανων πλασμάτων.

Έρχεται 22 Απριλίου

NEA ΣΕΙΡΑ
ΕΓΩ ΠΟΤΕ
NEVER HAVE I EVER
Κωμωδία
Μια κωμική σειρά ενηλικίωσης για τη ζωή μιας σύγχρονης Ινδοαμερικανής έφηβης πρώτης γενιάς, εμπνευσμένη από τα παιδικά χρόνια της Μίντι Κέιλινγκ.

Έρχεται 27 Απριλίου

NEA ΣΕΙΡΑ
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΗ ΝΑΝΤΙΑ
NADIYA’S TIME TO EAT
Ριάλιτι Μαγειρικής
Σ’ αυτήν τη σειρά μαγειρικής, η Νάντια Χουσέιν σερβίρει εύκολες και νόστιμες λύσεις με απλά υλικά και γρήγορες συνταγές. Ό,τι πρέπει για οικογένειες που δεν έχουν χρόνο.

Έρχεται 29 Απριλίου

Αναλυτικά το πρόγραμμα των καναλιών:




10:00 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
12:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
13:00 ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
15:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
16:00 COVID-19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
17:30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ/ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:00 COVID-19: ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
19:00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
20:40 10
22:00 Ο ΑΧΟΡΤΑΓΟΣ (ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ)
23:50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΑ – ΚΑΙΡΟΣ
00:10 FARGO (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
01:00 BALLERS (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
02:10 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ
03:10 FARGO (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
04:05 BALLERS (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
05:10 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
05:30 …ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΙ

07:50 OLD TOM
08:00 Η ΤΙΛΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΗΣ
08:35 ΓΑΤΟΣ ΣΠΙΡΟΥΝΑΤΟΣ
09:00 ΜΙΡΕΤ, Η ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
09:35 ΓΙΑΚΑΡΙ – (SEASON 4 & SEASON 5)
10:00 ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
11:30 ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
12:30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
13:00 CAROUSEL
13:30 1.000 ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (2020)
14:00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
15:00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ – Β΄ ΚΥΚΛΟΣ (EΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
16:00 ΟΙ ΕΞΙ ΑΔΕΛΦΕΣ – Η΄ ΚΥΚΛΟΣ
18:00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ)
19:45 ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
20:00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
21:00 Η ΜΟΔΙΣΤΡΑ
22:00 MR. SELFRIDGE – Β΄ΚΥΚΛΟΣ
23:00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΙΡΙΣ
23:15 FOXCATCHER
01:30 THN ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ…
02:20 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ
03:20 Η ΜΟΔΙΣΤΡΑ
04:15 MR. SELFRIDGE – Β΄ΚΥΚΛΟΣ
05:15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ



09:00 Mega Mag
11:20 Γυμναστική Από Σπίτι
11:50 Ντόλτσε Βίτα
13:00 Mega Γεγονότα: Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
14:00 Η Νταντά
14:30 Μαρία Η Άσχημη
15:20 Singles
16:20 Καιρός Για Αγρότες
16:30 Δελτίο Νοηματικής
16:40 Live News
18:45 Δύο Ξένοι
19:45 Μega Γεγονότα: Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:50 Στο Παρά Πέντε
22:00 Πενήντα Πενήντα
23:00 Μαύρα Μεσάνυχτα
00:00 Ο Κατάδικος (Felon)
02:10 Επιφάνεια
03:10 Είμαστε Στον Αέρα
04:10 Ο Πέτρος Και Τα Κορίτσια Του
05:10 Παράλληλοι Δρόμοι
05:50 Κοινωνία Ώρα Μega

06:00 Καλημέρα Ελλάδα
10:00 Το Πρωινό
13:00 Ant1 News
14:00 Κωνσταντίνου Και Ελένης (Ε)
15:00 Ρουκ Ζουκ (Ε)
16:00 Ant1 News – Δελτίο Στη Νοηματική Γλώσσα
16:15 Εγκλήματα (Ε)
17:15 Still Standing (Ε)
18:45 Ant1 News
21:00 Γοργόνες Και Μάγκες
23:00 Άγριες Μέλισσες (Ε)
00:00 Special Report
01:15 Το Δόλωμα
03:15 Έρωτας (Ε)
05:00 Ιδιαιτέρα Για Κλάματα (Ε)
06:00 Καλημέρα Ελλάδα

07:30 Shopping Star (Ε)
09:00 Στη Φωλιά Των Κου Κου
12:00 Αλήθειες Με Τη Ζήνα
14:00 Ντετέκτιβ Μονκ – 8ος Κύκλος
15:00 Star News
15:50 Shopping Star
17:30 Elif – 3ος Κύκλος
18:30 Ειδήσεις Στη Νοηματική Γλώσσα
18:40 Τροχός Της Τύχης
19:50 Star News
21:00 MasterChef – 4ος Κύκλος
00:30 Luther – 5ος Κύκλος
01:45 MasterChef – 4ος Κύκλος (Ε)
05:15 Human Target

07:30 Φάνσι Νάνσι Κλάνσι, I (Fancy Nancy, I)
08:00 Happy Day Στον Alpha, VII
10:30 Εκτός Γραμμής Στον Alpha
12:15 Ειδήσεις
13:00 Ελένη, IX
15:30 Kitchen Lab, II (Ε)
16:30 Μένουμε Alpha
17:30 Δελτίο Ειδήσεων Στη Νοηματική Γλώσσα
17:40 Deal, IV
19:00 Κεντρικό Δελτίο Ειδήσεων
20:00 Οι Εξελίξεις Για Τον Κορονοϊό
21:00 Μην Αρχίζεις Τη Μουρμούρα, VIΙ (Ε)
21:50 Το Σόι Σου, V (Ε)
22:45 Η Έκτη Αίσθηση (The Sixth Sense)
01:00 The Rookie, I
02:00 Αληθινοί Έρωτες, II (Ε)
03:00 Οι Ιστορίες Του Αστυνόμου Μπέκα, ΙΙ (Ε)
04:15 Θυρίδα Τηλεπώλησης
04:45 Deal, IV (Ε)
05:30 Βελούδο Από Μετάξι (Ε)
06:00 Θυρίδα Τηλεπώλησης

06:00 Σήμερα
10:00 Αταίριαστοι
11:55 Newsroom
14:00 Μεσημβρινό Δελτίο Ειδήσεων
15:00 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
17:00 Δελτίο Στη Νοηματική
17:10 Εξελίξεις Live
19:50 Βραδινό Δελτίο Ειδήσεων
21:30 The Voice Of Greece (Ε)
23:15 Η Τελική Μάχη (Street Fighter)
01:15 Deadly Women
02:15 Το Φάντασμα Στο Κέλυφος (Ghost Ιn Τhe Shell)
04:00 Happy Traveller (Ε)
04:45 Καλό Μεσημεράκι (Ε)
06:00 Σήμερα

09:50 Ευτυχείτε
13:00 Open News
14:00 Μεσημέρι Yes
15:30 Θυρίδα Τηλεπώλησης
15:45 Ο Καταφερτζής
17:45 Open News Στη Νοηματική
18:00 Open Ελλάδα
19:30 Open News
21:00 Ο Μεξικανός (The Mexican)
23:45 Λησταρχίνες (Bandidas)
01:45 Criminal Minds – 5ος Κύκλος
02:45 Criminal Minds – 5ος Κύκλος
03:45 Άπιστη (Unfaithful)
05:30 Ώρα Ελλάδος

07:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Ι’ ΚΥΚΛΟΣ)
08:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
09:00 BALKAN EXPRESS
10:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
12:00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ ΕΞΠΡΕΣ (Β’ ΚΥΚΛΟΣ)
13:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ)
14:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ
15:30 Ο ΤΟΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ (Ι’ ΚΥΚΛΟΣ) (Α’ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
16:30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΤΑΞΙΟΥ
17:00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ – ΚΑΙΡΟΣ
17:20 ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ
19:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
20:00 ΑΠΙΘΑΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΝΟ (Δ’ ΚΥΚΛΟΣ)
21:00 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ)
22:00 Η ΑΠΟΥΣΙΑ
23:00 Η ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
00:00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
01:10 ΤΑ ΦΟΝΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΦΙΣΕΡ (Γ’ ΚΥΚΛΟΣ)
02:10 Η ΑΠΟΥΣΙΑ
03:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
05:00 Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
06:00 ANIMATED ΦΙΛΟΣΟΦΟΙ

07:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
08:00 ZACK AND QUACK
08:30 TEAM UMIZOOMI
09:00 CORN & PEG
09:30 RUSTY RIVETS
10:00 EVERYTHING’S ROSIE
10:30 ΣΙΜΕΡ ΚΑΙ ΣΑΙΝ
11:00 PAW PATROL: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
11:30 BUTTERBEAN’S CAFE
12:00 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
12:30 44 ΓΑΤΕΣ
13:00 LEGO CITY ADVENTURES
13:30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
14:00 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
14:30 ΜΠΟΜΠ Ο ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ
15:00 LEGO FRIENDS
15:30 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗΣ
16:00 FANBOY AND CHUM CHUM
16:30 KUNG FU PANDA
17:00 PAW PATROL: ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
17:30 ABBY HATCHER
18:00 Ο ΜΠΛΕΙΖ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
18:30 ΝΕΛΛΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΙΠΠΟΤΗΣ
19:00 TOP WING
19:30 Ο ΑΛΒΙΝΝΝ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
20:00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΒΥΣΣΟΥ
20:30 GORMITI
21:00 NINJAGO: MASTERS OF SPINJITZU
21:30 ΧΕΛΩΝΟΝΙΝΤΖΑΚΙΑ
22:00 THE LOUD HOUSE
22:30 RAINBOW BUTTERFLY UNICORN KITTY
23:00 DRAGON BALL SUPER
23:30 ZOEY
00:00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
00:30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΥ ΡΟΚ
01:00 ΝΙΚΙ, ΡΙΚΙ, ΝΤΙΚΙ & ΝΤΑΝ
01:25 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
01:50 ΧΕΝΡΙ Ο ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
02:15 GAME SHAKERS
02:40 GAME SHAKERS
03:05 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ
03:30 ΟΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟΙ ΧΑΘΑΓΟΥΕΙΣ
03:55 THE TROOP
04:20 THE TROOP
04:45 TRUE JACKSON
05:10 TRUE JACKSON
05:35 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ
06:00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΦΡΑΝΚΙ

09:00 ΚΑΜΕΡΑ ΖΙΖΑΝΙΟ
10:00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11:00 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ: ΝΑΥΤΙΚΑ ΜΟΥΣΕΙΑ ΙΙ
11:30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ
12:00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟ ΕΡΓΟ
14:00 ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΥ ΛΟΓΟΥ
15:00 ΒΙΒΛΙΟΒΟΥΛΙΟ
16:00 ΑΣΤΙΚΟ ΤΟΠΙΟ
17:00 Ο ΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ
18:00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΦΑΝΟΣ
18:30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ
19:30 ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΣ ΟΡΚΟΣ – ΘΩΜΑΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ
21:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΟΡΦΕΣ
22:00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΑΙΞΠΗΡ
23:00 ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ, ΜΙΑ ΕΠΟΧΗ
00:00 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΨΥΧΗΣ (E)
01:00 ΘΕΑΤΡΟΣΚΟΠΙΟ (E)
02:00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Τελευταία Νέα

Εγγραφείτε στο newsletter μας

Ενημερωθείτε πρώτοι για τα τελευταία νέα, αποκλειστικά ρεπορταζ και ειδήσεις